czwartek, 12 stycznia 2012

Paczuszki - SenseofBio i Relax Życia - współpraca

Hej. Ostatnio nawiązałam współprace z firmą SenseofBio.
Wczoraj otrzymałam paczkę z pełnowymiarowym szamponem ekologicznym. Bardzo się cieszę i zabieram się za testowanie ponieważ jestem bardzo ciekawa tego produktu.


Używacie ekologicznych szamponów?
A może któraś z Was używała już szamponu tej firmy?Dzisiaj natomiast otrzymałam przesyłkę od sklepu internetowego Relax Życia (z którym współracuje już od jakiegoś czasu), a w niej tester kremu do twarzy na dzień. Opakowanie jest w prawdzie 50g, ale kremu jest troszeczkę na dnie więc recenzja powinna pojawić się bardzo szybko.
Kto regularnie czyta mojego bloga wie, że nie przepadam za recenzowaniem próbek i testerów, które pozwalają mi na użycie produktu ze dwa, trzy razy(zależy to też od produktu, z kremami do twarzy jest naprawdę ciężko, zwłaszcza, że nie lubię zbyt często zmieniać kosmetyków przeznaczonych do twarzy). Moja opinia nie jest wówczas pełna, ponieważ pisze tylko o tym co jestem w stanie oceni po tak krótkim czasie(czyli bardzo mało jak i nie nic, przedewszystkim to czy produkt mnie nie uczulił...). Mimo to postaram się na podstawie tak nie wielkiej ilości kremiku napisać tyle ile się da:)


Dziękuje obu firmą za nawiązanie współpracy i przysłanie produktów do przetestowania.
Pozdrawiam!

3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz :* Zawsze odpowiadam na wszystkie komentarze, więc koniecznie wróćcie sprawdzić co Wam odpisałam <3