poniedziałek, 25 kwietnia 2016

EVELINE BALSAM DO CIAŁA POD PRYSZNIC - ULUBIENIECDzisiaj chciałabym polecić Wam produkt dla leniuszków, który jest moim ulubieńcem. Balsam do ciała pod prysznic Eveline posiadam w wersji regenerująco-nawilżającej. Produkt ten nakładamy po umyciu ciała jeszcze podczas kąpieli, nadmiar spłukujemy wodą. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią balsamować ciała. Dodatkową zaletą jest to, że nie musimy czekać, aż produkt się wchłonie. Ponieważ od razu po osuszeniu skóry ręcznikiem po kąpieli możemy się ubrać. Jest delikatny i super sprawdza się przy mojej bardzo wrażliwej skórze, zawłaszcza po depilacji. Odpowiednia konsystencja sprawia, że balsam dobrze się rozprowadza. 
Ma przyjemny zapach, masła kakaowego. Który utrzymuje się na skórze nawet przez cały dzień, co jest naprawdę miłym zaskoczeniem. Również efekt nawilżenia jest długotrwały. Skóra jest gładka. U mnie ta opcja sprawdza się zdecydowanie lepiej niż klasyczne balsamy. Produkt jest wydajny. Opakowanie odpowiednie, praktyczne. Posiada pompkę, która aplikuje odpowiednią ilość produktu. Grafika prosta, czytelna, nie ściera się w trakcie używania. Polecam :)  


3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz :* Zawsze odpowiadam na wszystkie komentarze, więc koniecznie wróćcie sprawdzić co Wam odpisałam <3