poniedziałek, 23 maja 2016

ECO BLIK HERBATY DLA AKTYWNYCH


Zdecydowanie cieszę się, że należę do tej grupy osób dla których kawa nie musi istnieć. Nie potrzebuję kofeiny, żeby się rano rozbudzić czy następnie przetrwać dzień. Bardzo rzadko zdarza się, że po nią sięgnę, ale tylko toleruję tę mrożoną czy smakową z ekspresu. Za to herbaty bardzo lubię i mamy ich sporą kolekcję. Pomyślałam więc, że te godne polecenia będą pojawiać się na blogu.
Dzisiaj zaczniemy od ekologicznych herbat dla aktywnych od Eco Blik. Wypróbowałam trzy z tej linii: Detox, Power oraz Fit Body. Są to mieszanki dla osób aktywnych. Można popijać je w ciągu dnia oraz podczas treningów. Wzrok przyciągają kolorowe opakowania, które są dobrze wykonane. Fajną opcją jest stworzenie herbat, które jak większość na rynku nie są typowymi "fit" i tak naprawdę nie mają żadnego działania. Tutaj możemy skorzystać z opcji, która wspomoże nasz organizm w walce z toksynami - Detox, dostarczy substancji koniecznych do utrzymania odpowiedniego poziomu energii - Power, czy odpowiednich soli mineralnych oraz substancji odnawiających i regenerujących komórki - Fit Body. Herbaty znajdują się w zwykłych prostokątnych saszetkach. Dobrze utrzymują mieszankę ziół w środku. Szybko i odpowiednio się zaparzają. Mają dobry smak, a zapach nie jest zbyt intensywny. Cena nie przekracza 10 zł, więc jak na herbatę jest przystępna. Polecam ;)


2 komentarze:

  1. muszę koniecznie spróbować, bo uwielbiam pić herbatę:) dziękuje za odwiedziny i zapraszam ponownie :*

    OdpowiedzUsuń
  2. zaciekawiłaś mnie nimi! :) Muszę także spróbować :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :* Zawsze odpowiadam na wszystkie komentarze, więc koniecznie wróćcie sprawdzić co Wam odpisałam <3