poniedziałek, 16 stycznia 2017

PENNY VINCENZI DOSKONAŁE DZIEDZICTWO - LEKTURA NA ZIMOWE WIECZORY


Dzisiaj chciałbym polecić Wam świetną lekturę na zimowe dni. "Doskonałe dziedzictwo" to nowa powieść autorki światowych bestsellerów Penny Vincenzi. Książka ma, aż 700 stron i takie właśnie lubię najbardziej. Dobra historia toczy się długo i gdy się kończy przeważnie i tak czuje niedosyt. Poza tym gdy przeczyta się takiego "grubaska" zawsze czuje się satysfakcję, że czas poświęciło się na czytanie, a nie kolejne godziny przed TV.

"House of Farrell to słynna na świecie firma kosmetyczna prowadzona przez założycielkę, legendarną Athinę Farrell. W eleganckim sklepie w Berkeley Arcade lojalna Florence Hamilton sprzedaje kosmetyki firmy, zachowując wielką dyskrecję. Wszystkie sekrety są u niej bezpieczne.

Sytuacja się jednak zmienia i wspaniała niegdyś firma podupada. Wkracza Bianca Bailey, przebojowa bizneswoman, matka trojga dzieci. Spiera się z Athiną, rzuca wyzwanie Florence. Mimo to wszystkie trzy kobiety pragną tego samego – aby firma przetrwała i odniosła sukces."

Bardzo przypadło mi do gustu połączenie rywalizacji o słynną firmę kosmetyczną z sekretami, romansami i tajemnicami rodzinnymi. Biznes od strony kuchni pozwala wyciągnąć najlepsze wnioski. Duża liczba postaci i liczne dialogi. Szybko wciąga i przyjemnie się czyta. Wzrok przyciąga kobieca okładka, która ładnie prezentuje się na półce z książkami. Polecam! Teraz w księgarni Świat Książki możecie upolować ją w promocyjnej cenie ;)


świeczki - Polskie Świece
ramka - Artepoint

3 komentarze:

  1. Chętnie ją przeczytam :D lubię takie książki <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Kurdę... Od dawna szukałam właśnie czegoś takiego! Dzięki twojej recenzji bardzo chętnie ją przeczytam :D

    OdpowiedzUsuń
  3. jaka cegiełka :) nie znam tej pozycji

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :* Zawsze odpowiadam na wszystkie komentarze, więc koniecznie wróćcie sprawdzić co Wam odpisałam <3