niedziela, 1 grudnia 2013

Akademia Umysłu - JUNIOR - Jesień i Zima


Ze względu na to, że każdy z nas ma czy to rodzeństwo, wnuczków, dzieci lub chrześniaków przychodzę dzisiaj do Was z świetną propozycją na prezent dla naszych juniorów. Zbliża się okres w którym inspiracje prezentowe są jak najbardziej wskazane. Dzieci nadal cieszą się z lalek, samochodów oraz klocków, ale coraz więcej czasu spędzają przed komputerem. Dlaczego więc nie wykorzystać tego do ćwiczenia pamięci i koncentracji w ważnym etapie rozwoju dziecka.

Zapraszam Was na stronę Akademii Umysłu Junior, gdzie znajdziecie informacje na temat całej serii, zobaczycie ćwiczenia oraz możecie pobrać bezpłatne wersje startowe. A także zakupić programy wraz z rabatem.
Tym razem to moi kuzyni pod moim bacznym okiem mieli okazje poćwiczyć swoją pamięć oraz koncentrację. Najpierw rozwiązywali zadania związane - adekwatnie do pory roku - z jesienią, następnie przyszedł czas na zimę. Podział programów na pory roku, jest bardzo fajnym rozwiązaniem. Jednak w niczym nie przeszkadza by rozwiązywać zadania związane z inną porą roku niż obecna.
Na płytach dzieci mają duży wybór ćwiczeń, które mogą wykonywać samodzielnie. Sprawę ułatwiają instrukcje głosowe. Zachętą są pochwały oraz niespodzianki.Programy przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat.

Nauka poprzez zabawę jest najlepszą nauką, gdyż dziecko do takiej podchodzi najchętniej:)

Gdy dziecko siedzi przed monitorem zbyt długo program automatycznie uruchamia anonimowego ludzika, który zaprasza do przerwy jaką jest gimnastyka.Z dnia na dzień ćwiczenia sprawiały moim kuzynką coraz mniejszą trudność oraz coraz większą frajdę. Dowiedzieli się również wiele nowych i ciekawych rzeczy o których opowiadali swoim bliskim.
Sami sięgali po program. Nie było słychać słowa nuda, gdyż cały czas przechodzili do nowych zadań.
Bardzo ładna grafika oraz podkład muzyczny zachęcają do ćwiczeń.
Opakowanie ładne, zachęca do zakupu oraz sprawia, że produkt świetnie nadaje się na prezent.

Moim kuzynom obie części bardzo przypadły do gustu, ja również oceniam je bardzo pozytywnie. Z pewnością do ich kolekcji dołączą dwie kolejne pory roku z czego będzie dużo radości i zabawy.

Programy świetnie sprawdzą się jako prezent mikołajkowy czy pod choinkę. Zwłaszcza część Zima, gdzie znajdują się ćwiczenia związane z tym okresem.

Polecamy :D3 komentarze:

  1. jak będę miała dziecko będę ćwiczyć jego mózg :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przeglądałam ich ofertę, świetne mają te płyty.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :* Zawsze odpowiadam na wszystkie komentarze, więc koniecznie wróćcie sprawdzić co Wam odpisałam <3