poniedziałek, 28 marca 2016

PRALINKI CHOCOLISSIMO


Kto lubi słodycze? Ja! Zwłaszcza te, które świetnie wyglądają i do tego są bardzo dobre. W moje ręce trafiły po raz kolejny słodkości Chocolissimo. Jak zawsze ładnie zapakowane i szczegółowo dopracowane. Moje serce podbiły małe, słodkie pralinki w kształcie słynnych amerykańskich babeczek - American Cupcakes. Czyż nie wyglądają idealnie? ;) Kolejne to Fruit Obsession dla wielbicieli owoców. Wyrazisty, świeży smak wiśni, marakui, figi i mango w połączeniu z czekoladą. Dla osób lubiących różne smaki polecam kartonik niespodzianek Czekoladowe Doubles. Podzielony został na dwie części. Z jednej strony znajdują się ręcznie robione pralinki z pysznymi nadzieniami, a z druga kryje czekoladowe krążki z orzechami i owocami.

 Chocolissimo po raz kolejny spełniło moje oczekiwania w 100%. Produkty tej firmy to fantastyczny pomysł na prezent na przeróżne okazje. Jeśli lubcie porządne słodkości to może zrobicie tym razem również prezent samemu sobie :) Polecam!


5 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz :* Zawsze odpowiadam na wszystkie komentarze, więc koniecznie wróćcie sprawdzić co Wam odpisałam <3