sobota, 22 kwietnia 2017

WIOSNA DLA NIEJ I DLA NIEGO - OOTD


Piękna pogoda pojawiła się w tym roku wyjątkowo szybko, ale tak samo szybko nas również opuściła. Temperatura na dworze tak rozpieszczała, że kilka dni chodziło się nawet już tylko w koszulkach z krótkim rękawem. Ten przeskok doprowadził nie jedną osobę do przeziębienia. Mnie na szczęście to ominęło. Jednak w każdej sytuacji warto szukać jakiś plusów. Pomimo, że pogoda za oknem jest okropna to nadszedł właśnie ten okres w którym sprawdzają się idealnie kurteczki przejściowe. Odpowiednie na plusowe temperatury, którym towarzyszy wiatr i lekki deszcz. Powrót chłodnych dni pozwolił nam na noszenie nowych kurtek. W dzisiejszym wpisie po raz pierwszy przygotowałam nie tylko propozycję stylizacji dla niej, ale również dla niego. Koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba :)

Z naszych nowych kurtek jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetnie sprawdzają się właśnie wiosną i pewnie wrócimy do nich również jesienią. Polecamy ;)


JA: KURTKA, SPODNIE - LIDL   BLUZKA - SINSAY   BUTY - VANS   BRANSOLETKA - CHOUCHOU 
ZEGAREK - TOMMY HILFIGER   OKULARY - ZAFUL


PAWEŁ: KURTKA - LIDL   SPODNIE - HOUSE   BUTY - NEW BALANCE   ZEGAREK - RESERVED
ootd

6 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz :* Zawsze odpowiadam na wszystkie komentarze, więc koniecznie wróćcie sprawdzić co Wam odpisałam <3