poniedziałek, 11 lipca 2011

FITOMED oraz kilka słów o innej firmie

Witam. Nawiązałam również współprace z firmą Fitomed. Dzisiaj otrzymałam paczuszkę z kosmetykami do testowania, które sama mogłam wybrać.

*Płyn lawendowy do twarzy
*Krem półtłusty tradycyjny

Wkrótce recenzja:)


-------------------------------------------------------
Przy okazji chciałam poinformować Was o tym jakie podejście ma firma StyloweButki.pl do między innymi swoich przyszłych klientów czyli do osób z którymi współpracuje.
Dostałam e-maila, że jeśli chcę nawiązać z nimi współprace to muszę podpisać umowę. Ponieważ warunki nie były, aż takie straszne postanowiłam ją podpisać(zaznaczam, że przy współpracy z innymi firmami nie musiałam nic podpisywać). Jednak gdy wysłałam umowę przez bardzo długi czas nie dostawałam żadnej wiadomości, postanowiłam więc sama napisać. Jak się okazało po kilku mailach napisali, że jednak nie chcą nawiązać współpracy.
Czy to jest poważna firma...? Po co zawracają ludzią głowę, od razu powinni się zastanowić czy chcą współpracować czy nie. Brak kontaktu, jeśli już ktoś się odezwie to udziela informacji w ogółe nie na temat. Podejście do klienta jest moim zdaniem straszne. Sama chciałam kupić u nich buty, lecz po takim czymś klienta już na pewno stracili. Ja już się przekonałam, mam nadzieje, że będzie to przestroga dla Was i będziecie ostrożne jeśli chodzi o tą firmę. NIE POLECAM!!!

A może ktoś już się spotkał z podobną sytuacją?

3 komentarze:

  1. kurtkę wygrałam za 71 PLN + 15PLN koszty wysyłki :)
    btw. ZGADZAM SIĘ! Oni mnie także olali.. ;P

    OdpowiedzUsuń
  2. powinni Ci teraz odesłać tę umowę, bo teoretycznie widnieje tam Twój podpis i umowa jest ważna. bardzo nieprofesjonalne zachowanie z ich strony...

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :* Zawsze odpowiadam na wszystkie komentarze, więc koniecznie wróćcie sprawdzić co Wam odpisałam <3