czwartek, 26 listopada 2015

EPILIRA - SPECJALIŚCI W DEPILACJI LASEROWEJ - EFEKTY PO 4 ZABIEGU


Dzisiaj aktualizacja mojej mojej przygody z depilacją laserową :)

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z poprzednimi postami z tej serii, to koniecznie w pierwszej kolejności zachęcam do ich przeczytania:

Podsumowując:
30 marzec 2015 - I zabieg na nogi
13 kwiecień 2015 - I zabieg na pachy

8 czerwiec 2015 - II zabieg na nogi i pachy

5 sierpień 2015 - III zabieg na nogi i pachy

29 wrzesień 2015 - IV zabieg na nogi i pachy


W chwili obecnej jestem ponad osiem tygodni po czwartym zabiegu depilacji laserowej. Po każdym kolejnym zabiegu włoski wypadają coraz szybciej. Po ostatnim wypadły po tygodniu. Następnie przez około pięć tygodni pojawiały się tylko pojedyncze włoski. Gdy zbliża się czas kolejnej wizyty na depilacji laserowej włosków jest coraz więcej. Te które zostały, po goleniu odrastają już zdecydowanie wolniej, są delikatne i jaśniejsze. Skóra w miejscach w których były wykonywane zabiegi jest dużo gładsza niż wcześniej. Teraz przerwy pomiędzy kolejnymi zabiegami będą się już wydłużać. Wcześniej było to średnio około 8 tygodni.
Nadal jestem bardzo zadowolona z efektów i już nie mogę doczekać się kolejnych wizyt w Epilira. Oczywiście będę dzielić się z Wami efektami. Jeśli macie jakieś pytania piszcie w komentarzach, chętnie odpowiem ;)
Obecny sezon jest najlepszym na rozpoczęcie przygody z depilacją laserową. 
Polecam Wam gabinety Epilira, które mieszczą się:Jeśli chcecie otrzymać zniżkę 50 PLN na pierwszy pakiet nielimitowanej depilacji wyślijcie do mnie wiadomość na fp <tutaj>!

 


3 komentarze:

  1. Nie wiem czemu, ale jakoś mnie nie ciągnie do takiej depilacji . Wolę zwykłe kremy ;) Śliczny design

    wiktoriakarnecka.blogspot.com <---Klik

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe mają te pakiety, ale szkoda że tylko Wrocław i Warszawa :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :* Zawsze odpowiadam na wszystkie komentarze, więc koniecznie wróćcie sprawdzić co Wam odpisałam <3