poniedziałek, 25 września 2017

ZADBAJ O STOPY PO WAKACJACH


Większość z Was z pewnością zapomniała już o wakacjach. Studenci jeszcze korzystają z wolnych dni i ja również zaliczam się do tej grupy osób. Jednak dla mnie wakacje to lato i dużo słońca. Za nami kolejny dzień jesieni, więc śmiało wakacje możemy już zaliczyć do przeszłości. 
Letnie buty wylądowały już na dnie garderoby, a ich miejsce zastąpiło pełne, ciepłe obuwie. Jednak to nie czas na wakacje w pielęgnacji naszych stóp. W związku z tym chciałabym zachęcić Was do regularnego wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych przez cały rok. W ostatnim czasie poznałam nowe produkty Good Food marki Delia Cosmetics. Uważam, że są godne uwagi i mają przystępne ceny. Jeśli planujecie zabiegi w domowym zaciszu to polecam Wam tę linię. Produkty te pozwalają w szybki czasie osiągnąć oczekiwane efekty. Zmiękczają zrogowaciałą skórę i ułatwiają usuwanie martwego naskórka. Przynoszą ulgę suchym stopą i nadają jedwabistą gładkość. Nie podrażniają i pozwalają osiągnąć pełen komfort. Polecam :)

Znacie te produkty? Jak sprawdziły się u Was? Jaki kosmetyk do stóp jest Waszym ulubionym?12 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz :* Zawsze odpowiadam na wszystkie komentarze, więc koniecznie wróćcie sprawdzić co Wam odpisałam <3