czwartek, 24 maja 2018

IDEALNIE UJĘDRNIONE CIAŁO W MIESIĄC BEZ DIETY I ĆWICZEŃ


Pamiętacie jak pewien czas temu pisałam o zabiegach biostymulacji, które pomagają poprawić sylwetkę bez wysiłku <wpis tutaj>? Zaraz po nich zdecydowałam się wypróbować również endermologię w KaVi Wellness o której w ostatnim czasie zrobiło się dość głośno. Jest to nieinwazyjny, wspomagany podciśnieniem masaż, który wykonują dwie elektrycznie sterowane rolki mechaniczne umieszczone w hermetycznej komorze. 

"Tworzona jest fałda skórna, zawijana przez pierwszą, a rozwijana przez drugą rolkę. Fałda ta jest następnie "wałkowana" przez samobieżną głowicę przy zastosowaniu ruchów w przód i w tył, ukośnie lub w poprzek - zgodnie z określonym celem terapeutycznym. Oprócz tego, rolki poruszają się też względem siebie. W zależności od ustawionego programu oraz celu, który chcemy osiągnąć, proces ten jest uzupełniany przez ciągłe lub rytmicznie zmienne podciśnienie."

Ze względu na brak czasu w tym okresie nie podjęłam się dodatkowo diety oraz ćwiczeń. Zabiegi miałam wykonywane na brzuchu, pośladkach oraz nogach. W tych miejscach po serii zabiegów obwody zmniejszyły się około 1-2 cm. Jednak nie one są efektem, który w tym przypadku bardzo mnie zaskoczył i zadowolił. Największą zmianę było widać w ujędrnieniu skóry i o dziwo stan ten utrzymuje się nadal, a minęło już około pół roku od ostatniego zabiegu. Żaden kosmetyk i ćwiczenia nigdy nie pozwoliły mi osiągnąć takiego efektu. Skóra była świetnie napięta, elastyczna i wyglądała na zdrowszą. Zmniejszyła się widoczność rozstępów na udach. Teraz z pewnością nie jest to tak świetnie widoczne jak w pierwszych miesiącach po endermologii, ale jestem mile zaskoczona, że minęło już kilka miesięcy, a jeszcze jakieś efekty są widoczne.

Z pewnością działanie podbiła wcześniej wykonywana biostymulacja ponieważ w połączaniu te zabiegi mają przynosić jeszcze większy efekt. Uważam, że skorzystanie z endermologii przez osoby, które nie mogą ćwiczyć jest fajną opcją jeśli chcą one ujędrnić swoje ciało. Jestem przekonana, że świetny efekt osiągną ci, którzy dodatkowo ćwiczą. A z pewnością najbardziej zadowolone będą osoby, które w szybkim czasie gubiły kilogramy przez co ich skóra stała się wiotka. 
Polecam te zabiegi zwłaszcza przed latem oraz w jego trakcie kiedy to eksponujemy swoje ciało w krótkich spodenkach, sukienkach czy strojach kąpielowych.
Jeśli chcecie porządnie ujędrnić swoje ciało nie kupujcie kolejnego balsamu tylko skorzystajcie z serii zabiegów endermologii.

Na zdjęciach możecie zobaczyć urządzenie, którym miałam wykonywane zabiegi. Obecnie w KaVi Wellness we Wrocławiu jest dostępny nowy model tej maszyny, więc efekty będą jeszcze bardziej zadowalające :) 

Słyszeliście już o endermologii? A może ktoś z Was miał już okazję korzystać z tych zabiegów? 
Jestem ciekawa również Waszych opinii.

Obecnie sympatyczne panie w KaVi zajęły się pielęgnacją mojej twarzy. Jeśli jesteście ciekawi zabiegów z których teraz korzystam to zapraszam do subskrybowania mojego kanału YouTube ROKSIiPAWEŁ ponieważ pojawią się na nim niebawem vlogi w których zdradzę Wam więcej szczegółów :)4 komentarze:

  1. Jednak dieta i sport bardziej mnie przekonują, nie wierzę w drogę na skróty.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mnie oczywiście również, takie zabiegi są tylko dobrym dodatkiem tak jak napisałam w poście. Ćwiczenia i dieta nie ujędrnią naszej skóry tak dobrze jak endermologia, zwłaszcza w tak krótkim czasie ;) Jeśli chcemy natomiast zgubić kilka kg i cm to do roboty i ćwiczymy oraz odpowiednio się odżywiamy!

      Usuń

Dziękuję za każdy komentarz :* Zawsze odpowiadam na wszystkie komentarze, więc koniecznie wróćcie sprawdzić co Wam odpisałam <3