sobota, 15 sierpnia 2015

VERUS CASE


Etui na telefon to moje małe uzależnienie. Na blogu pojawiło się już kilka recenzji na ich temat. Do mojej kolekcji wciąż dołączają nowe. Dzisiaj chciałabym pokazać Wam te, które mam obecnie założone na telefon. Jest to Etui Verus Iron Shield w wersji gold na Iphona 5s.

Dla mnie poza ochroną case musi ładnie wyglądać. Ten jest porządny, elegancki i do tego świetnie chroni telefon. Etui to najlepiej sprawdza się w kwestii ochrony przed uszkodzeniem spośród tych, które posiadam. Składa się z dwóch elementów - czarnej nakładki (z termoplastycznego poliuretanu) i aluminiowej, złotej ramki. Pierwszy element świetnie chroni cały tył, nachodzi na boki oraz delikatnie na przód telefonu. Na niego nasuwamy ramkę, która zabezpiecza przed zsunięciem się poprzedniej części. Jest ona dodatkową ochroną przed uszkodzeniami i do tego nadaje ładny wygląd. Ramka jest w stylu oryginalnej część Iphona, więc nie traci on na wyglądzie. Zapewnia świetny dostęp do wszystkich guzików oraz wejść na ładowarkę oraz słuchawki. Oba element wykonane są z materiałów bardzo dobrej jakość. Do niczego nie można się przyczepić. Tył jest przyjemny w dotyku. Dobrze układa się w ręce. Nakładka ze względu na materiał z którego jest wykonana pochłania uderzenia. Jest odporna na ściernie, niesprzyjające warunki pogodowe, jak również na smary, rozpuszczalniki czy oleje. Etui jest łatwe w utrzymaniu czystości. Ogromy plus za montaż i demontaż. Z uwagi na to, jest po raz kolejny jednym z najlepszych z tych, które posiadam. Etui otrzymujemy w plastikowym opakowaniu, zabezpieczonym plombą.

Jestem bardzo zadowolona. Jeśli szukacie praktycznego i zarazem eleganckiego etui to zdecydowanie polecam :) W sklepSGP.pl znajdziecie takie etui na różne modele telefonów w kilku wersjach kolorystycznych.


3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz :* Zawsze odpowiadam na wszystkie komentarze, więc koniecznie wróćcie sprawdzić co Wam odpisałam <3