piątek, 17 sierpnia 2012

Fitomed Mój krem nr 4 jako balsam do ustWitam. Dzisiaj ma dla Was recenzje kolejnego produktu firmy Fitomed. Tym razem będzie o kremie, który nosi nazwę Mój krem nr 4. Krem ma wiele zastosowań:

"Krem można stosować do pielęgnacji twarzy, jako krem pod oczy lub balsam do ust nadaje się również do pielęgnacji ciała i rąk."

Mnie zainteresowała opcja balsamu do ust dlatego też wybrałam wersję 5ml(krem jest również dostępny w wersji 50ml). Ponieważ używałam tego kremu tylko do ust będę go oceniać tylko w tej kwestii.

Obecnie współpracuje z:


Opakowanie to mały słoiczek - w takich opakowaniach dostajemy odlewki produktów w Douglasie:) Słoiczek w tym przypadku świetnie spełnia swoje zadanie. Krem ma bardzo delikatny zapach praktycznie nie wyczuwalny. Jest biały, ale po nałożeniu na usta robi się bezbarwny. Ma gęstą konsystencje, ale pod wpływem ciepła bardzo fajnie się rozprowadza. Nie klei się na ustach i nie daje żadnego smaku. Nawilża oraz jak podaje producent chroni przed promieniami słonecznymi. Jest wydajny. Zawiera składniki naturalne:

"-olej z awokado,
-olej z kiełków pszenicy,
-masło shea,
-masło kakaowe"

Działanie tego produktu jako balsamu do ust bardzo mi odpowiada. Świetnie nada się dla osób, które nie lubią zapachowych i smakowych produktów do ust, lub chcą trochę odpocząć np. od Carmexu, który w przeciwieństwie do tego produktu jest zapachowy i smakowy, co mnie drażni podczas jego dłuższego stosowania. To by było na tyle:) Polecam!


Zapraszam do zapoznania się ze wcześniejszymi recenzjami produktów tej firmy:


Znacie produkty tej firmy? Używałyście już tego kremu?

Bardzo dziękuje firmie Fitomed za nawiązanie współpracy i przysłanie produktów do przetestowania.

1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz :* Zawsze odpowiadam na wszystkie komentarze, więc koniecznie wróćcie sprawdzić co Wam odpisałam <3