sobota, 4 lutego 2017

POMYSŁ NA PREZENT DLA TATY


W styczniu mój tato obchodził urodziny. Jak co roku poszukiwanie prezentu idealnego na tą okazję zajęło mi trochę czasu. Jednak zdecydowanie udało mi się go ponownie zaskoczyć i był z prezentu bardzo zadowolony. Myślę, że jest to świetna okazja do podzielenia się z Wami moją propozycją na prezent, który będzie odpowiedni dla większości panów. Również waszych mężów, chłopaków, braci, przyjaciół itd. Jest to mosiężny kompas z zegarem słonecznym znajdujący się w eleganckiej drewnianej szkatułce na której możemy zamieścić dowolny grawer. Całość jest bardzo dobrej jakości i świetnie się prezentuje. Grawer jest dokładnie i ładnie wykonany. Jeszcze bardziej czyni prezent wyjątkowym. Urządzenie stanowi świetną propozycję na prezent dla żeglarzy, podróżników czy myśliwych. Mój tato jest kapitanem więc ten motyw był jak najbardziej trafiony. Ale sam kompas stanowi również alegorię podążania we właściwym kierunku. Możemy go podarować również komuś bliskiemu, aby zawsze znalazł drogę do domu. Dodatkowo mamy możliwość skorzystania z opcji pakowania na prezent. Produkt jest moim zdaniem zapakowany idealnie, wygląda rewelacyjnie.

Jeśli szukacie prezentu wyjątkowego, który wyróżnia się i zwraca uwagę to zdecydowanie polecam Wam moją dzisiejszą propozycję. Z pewnością zaskoczycie obdarowywaną osobę. Ja jestem bardzo zadowolona zarówno z samego kompasu jak i pięknego opakowania. Sklep ePrezenty.pl ponownie zaskoczył mnie szybką wysyłką biorąc pod uwagę, że produkt jest spersonalizowany.
Koniecznie napiszcie w komentarzach jak podoba Wam się taki pomysł na prezent :)

6 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz :* Zawsze odpowiadam na wszystkie komentarze, więc koniecznie wróćcie sprawdzić co Wam odpisałam <3