piątek, 4 stycznia 2013

Samo Sedno - "Techniki samorozwoju czyli jak lepiej zapamiętywać i uczyć się szybciej"Hej. Dzisiaj ma dla Was recenzje poradnika "Techniki samorozwoju czyli jak lepiej zapamiętywać i uczyć się szybciej", który otrzymałam w ramach współpracy od  Samo Sedno.


Na początek spis treści. Wszystko jest odpowiednio opisane i nie jest konieczne aby czytać wszystkie działy w kolejności. Można zacząć od tego co nas najbardziej interesuje. A co możecie znaleźć w tym poradniku... zrobiłam zdjęcia spisu treści abyście mogły sprawdzić ile ciekawych zagadnień jest poruszonych w tym poradniku:


Z pewnością każdy z nad chciałby uczyć się szybciej oraz lepiej zapamiętywać. Poradnik pozwala opanować wiele ciekawych technik, które pozwalają właśnie doskonalić te umiejętności.
Czytając poradnik dowiesz się w jaki sposób koncentrować się lepiej i dzięki temu oszczędzać czas, poznasz metody szybkiego czytania oraz odkryjesz 16 skutecznych technik uczenia się.

"Dzięki poradnikowi dowiesz się m.in.:
- jak poszerzyć pole widzenia i dzięki temu czytać szybciej?
- na czym polega metoda haków – jedna z technik zapamiętywania?
- w jaki sposób żonglowanie wpływa na rozwój umysłu?
- po co ci szczęśliwy długopis na egzaminie?
- jak uczyć się słówek w języku obcym metodą wyzwalaczy?"


Ponieważ byłam ciekawa tych wszystkich metod i rozwiązań bardzo chętnie zabrałam się za lekturę tego poradnika. Od razu pochłonąłam wiele ciekawych rozwiązań, które wprowadziłam w życie. Bardzo lubię czytać i zawsze byłam ciekawa jak zwiększyć tempo czytania. W tym poradniku znalazłam na to odpowiedź. Dzięki temu w tym samym czasie mogę przeczytać o wiele więcej co sprawia, że mam możliwość zagłębienia się w większą ilość ciekawych historii opisanych w książkach. Zwiększyłam nie tylko tempo czytania, ale również zrozumienia. Co jest bardzo przydatne podczas czytania podręczników szkolnych czy różnych notatek. Teraz nie tylko rozumiem więcej, ale i więcej zapamiętuje. W poradniku można znaleźć również podpowiedzi jak być bardziej kreatywnym.

Poradnik świetnie nadaj się dla osób, które uczą się ponieważ zawiera wiele interesujących metod, które umilą naukę. Oraz zarówno dla osób, które zakończyły już swoją edukację, ale nadal chcą pogłębiać swoje umiejętności.

Wszystko opiera się na ćwiczeniach i naszych chęciach. Jeśli chcecie się rozwijać naprawdę polecam Wam zakup tego poradnika. Wszystko jest opisana w bardzo fajny sposób w jednym miejscu. Do tego cena jest dość atrakcyjna.Samo Sedno ma wiele interesujących poradników w swojej ofercie, więc zapraszam do odwiedzenia ich strony bo z pewnością znajdziecie coś dla siebie:)
"Samo Sedno to seria nowoczesnych, praktycznych i podręcznych poradników, które trafiają w samo sedno. W serii znajdują się tytuły o tematyce m.in. biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego."
Bardzo dziękuje firmie Samo Sedno za nawiązanie współpracy i przysłanie produktu do przetestowania.

8 komentarzy:

 1. fajnie :)

  zapraszam na konkurs: http://madame-chocolate.blogspot.com/2013/01/konkurs-z-bizuteria-artystyczna-izabela.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 2. przydatna książka ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkole mam już na szczęście za sobą, studia tez. Uczę sie jedynie na własna rękę arabskiego, ale w tym mi sie raczej nie przyda ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chodziłam kiedyś na kurs szybkiego czytania. Wszelkie ćwiczenia na spostrzegawczość i koncentrację, tylko później pomagają :) Pozdrawiam, Blogging Novi

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale świetny blog, zawitałam przypadkiem, bardzo mi się spodobał.
  Super kolorystyka;)
  Pozdrawiam M.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja będąc w liceum czytałam parę tego typu poradników. W sumie kilka technik uczenia się przeniosłam z książek na moją naukę. Ale najważniejsze są chęci i dobre zorganizowani się.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przed chwilą zamieściłam na moim blogu post z kalendarzem, który zamówiłam za wygrany u Ciebie kod :) Zapraszam do oglądania.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :* Zawsze odpowiadam na wszystkie komentarze, więc koniecznie wróćcie sprawdzić co Wam odpisałam <3