czwartek, 27 września 2012

Wykończeni po raz pierwszy!

Hej. Wiele z blogerek prowadzi projekt denko. Mi nie zależy jakoś szczególnie aby ujrzeć dno. Jeśli lubię jakiś kosmetyk to go używam i tu raczej dna wole nie widzieć. Jeśli natomiast go nie lubię to nad zwyczajniej na świeci go nie używam. Są też produkty neutralne, po których zakończeniu nie rozpaczam, ani nie skacze do sufitu tylko po prostu kupuje kolejny tym razem z innej serii lub firmy.
W ostatnim czasie wykończyłam wiele produktów i zanim puste opakowania wylądują w koszu systematycznie chciałabym podzielić się z Wami czy dany kosmetyk trafi w moje ręce po raz kolejny czy raczej będę go omijać szerokim łukiem. Dodatkowo krótko i na temat opisze moje odczucia dotyczące produktu lub jeśli recenzja danego produktu pojawiła się już na blogu to odeśle do niej i napisze tylko czy warto go zakupić:)

Tego typu wpisy będą nosiły nazwę "wykończeni" i będzie to mój malutki, osobisty projekt, a nawet bardziej projekcik. Zatem zapraszam do lektury.

Dzisiaj w wykończonych trzy produkty.To moje drugie opakowanie. Recenzja pojawiła się już na blogu tutaj.
Czy kupie po raz kolejny? Raczej tak, ale za jakiś czas teraz pora na jakąś nowość:)
POLECAM
Recenzja pojawiła się już na blogu tutaj.
Czy kupie po raz kolejny? Raczej tak, ale również za jakiś czas. Co za dużo to nie zdrowo, a ja lubię nowości.
POLECAM


ISANA zmywacz do paznokci


O tym produkcie jeszcze nie pisałam. Był to mój ulubiony zmywacz. Kupiłam go za granicą, ale pewnie w naszym Rossmannie również jest dostępny.
Mam jeszcze jeden zmywacz tej firmy, ale nie jest już tak dobry. Ten ładnie pachniał(chodzi mi o to, że nie ma tak mocnego, specyficznego zapachu jaki mają przeważnie zmywacze), był wydajny oraz dobrze zmywał.
Czy kupie po raz kolejny? Jeśli na niego tafie to z pewnością tak.
POLECAM

I dzisiaj to by było na tyle. Miałyście, któryś z tych produktów?
Zapraszam już wkrótce na kolejnych wykończonych:)
Pozdrawiam:*

5 komentarzy:

 1. Nie miałam żadnych z tych kosmetyków

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś byłam uzależniona od dezodorantów Rexony. Szczególnie różowej wersji. Teraz używał tylko Lady Speed Sticka w żelu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zmywacze Isana są oczywiście u nas dostępne, sama zużyłam kilka opakowań :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Żadnego z tych kosmetyków nie używałam ... Ostatnio kupiłam zmywacz do paznokci z AVONu ale trzeba się naprawdę nagimnastykować żeby nim zmyć paznokcie :P
  Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. lubię ten dezodorant rexony, chętnie stosuje go zamiennie z dove grejfrutowo-cytrynowym:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :* Zawsze odpowiadam na wszystkie komentarze, więc koniecznie wróćcie sprawdzić co Wam odpisałam <3